Rekonstruēs autoceļu Rīga-Ērgļi un Ulbroka-Ogre krustojumu
VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) izsludinājusi atklātu konkursu par autoceļa Rīga-Ērgļi un Ulbroka-Ogre krustojuma rekonstrukcijas būvprojekta izstrādi, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā. Konkursa pieteikumi jāiesniedz līdz 4.martam, savukārt būvprojekta izstrādi plānots pabeigt līdz 10.augustam.
Kā aģentūrai LETA norādīja LVC, izstrādājot projektu krustojuma aprīkošanai ar luksoforiem, paredzēts samazināt sastrēgumu veidošanos, kā arī atvieglot kreiso pagriezienu veikšanu, uzlabot krustojuma pārredzamību, drošību, kā arī paaugstināt gājēju drošību, kuri cenšas šķērsot šos autoceļus tiešā krustojuma tuvumā.
LVC norāda, ka, strauji attīstoties privātmāju būvniecībai un biznesam Rīgas pilsētā, kā arī ārpus Rīgas, uz piepilsētas ceļiem strauji palielinās automašīnu skaits, kā dēļ apgrūtināta kreisā pagrieziena veikšana šajā krustojumā. Tas veicina satiksmes sastrēgumus un bīstamu situāciju rašanos.
Lielās satiksmes intensitātes dēļ iedzīvotājiem apgrūtināta autoceļu Rīga-Ērgļi un Ulbroka-Ogre šķērsošana, kas nepieciešama, lai nokļūtu autobusu pieturās, kuras izvietotas autoceļiem abās pusēs.
2008. gada 11. februārī, 07:54, Aktualitātes
LETA




Jaunākie komentāri
Ups! Tajā pašā aplī pie Sievasmātes ir viens ceļš kas aiziet uz Deglava ielu. Nezinu gan kāpēc nav vēl palaists, līdz ar to pēc šī ceļa palaišanas apritē nebūs arī problēmas no Deglava ielas nokļūt uz Ulbroku utt
Nē, nudien - ja nebūtu k. izskaidrojuma, es tā arī neiebrauktu, par kuru vietu ir runa. Nu tur tiešām vajaga un jo ātrāk, jo labāk. Pie Sievasmātes tagad pa jauno apli ir bauda braukt! Tad vēl paliks Deglava ielas gals pie Depo veikala - tur joprojām netiek ārā.
Ilgi štukoju, kur tas krustojums varētu būt- laikam vienīgi tikai pašā Ulbrokā- tiešām, Ogrei dikti aktuāla informācija. Kaut gan tas krustojums tiešām riebīgs.